Vážení zákazníci, vzhledem k velké poptávce po naší službě může dojít k tomu, že proces vyřízení Vaší objednávky potrvá déle než je u nás obvykle zvykem. Přesto se budeme snažit abychom všechny objednávky vyexpedovali co nejrychleji.

Doprava a platba

Vyberte si dopravu a platbu podle toho, co Vám vyhovuje nejvíce. V případě dotazů nás kontaktujte na tel. +420 775 776 888 nebo na e-mailu info@supsup.cz

Objednávky doručujeme pouze na území České Republiky.

Při objednávce zboží skladem realizované do 11h odesíláme zboží ještě tentýž den. Zboží byste tedy měli obdržet už následující den nebo nejpozději do 48h (pracovní dny).
 

Způsob doručení

 

DPD Private (kurýr) 

Při nákupu nad 1990 Kč do 29 kg je doprava ZDARMA 

Do 29 kg je cena dopravy 159 Kč

Minimální hodnota objednávky: 499 Kč ( doprava a dobírka se do minimální hodnoty nezapočítává )

Výhody DPD Private

  • DPD Private komunikace s příjemcem – příjemce zná na hodinu přesně, kdy zásilku budeme doručovat  (úspora času pro příjemce, má přehled, nemusí „čekat“ na kurýra

  • Pickup – doručení do odběrných míst (příjemce si vyzvedne zásilku kdy potřebuje)

  • Aplikace DPD kurýr pro příjemce – zde si příjemce může volit doručení své zásilky (změna termínu/adresy doručení, je zde uveden kontakt na kurýra…)


Zásilkovna 

Při nákupu nad 1300 Kč do 5 kg je doprava ZDARMA 

Do 5 kg je cena dopravy za 85 Kč

Od 5,01 kg do 9 kg je cena dopravy za 145 Kč

Minimální hodnota objednávky: 499 Kč (doprava a dobírka se do minimální hodnoty nezapočítává)

 

Způsob platby

Platební kartou on-line ( Doporučujeme – rychlý a bezpečný )

Velmi pohodlná a bezpečná platba pro majitele platebních karet s povolenými platbami po internetu. Po odeslání objednávky vyberete z nabídky typ Vaší platební karty. Poté budete přesměrováni na zabezpečenou platební bránu, kde zadáte identifikační údaje z karty, potřebné pro autorizaci platby. Pokud je transakce autorizována, platba proběhne okamžitě a zboží odesíláme nejpozněji následující pracovní den. Podporujeme bezpečný protokol 3D Secure. Naši pracovníci nemají přístup k údajům o vaší kartě, vše je pouze v rukou banky.
Přijímáme i platby digitální peněženkou Google Pay (Android, iOS) a Apple Pay (iPhone, Apple Watch, iPad, Mac)


Dobírka - momentálně nepřijímáme objednávky na dobírku
Úhradu dobírkou lze vybrat pro zásilky zasílané službou Balík do ruky. Peníze za zboží platíte až při převzetí zboží poštovnímu doručovateli. Doběrečné je účtováno ve výši 39,- Kč včetně DPH.
Bankovní převod - momentálně nepřijímáme objednávky na bankovní převod
Cenu objednávky uhradíte běžným bezhotovostním převodem na náš bankovní účet vedený u Fio banky Jako variabilní symbol použijte vždy číslo objednávky a zadat přesnou částku nákupu. Objednávku lze odeslat (nebo předat při osobním odběru) až po naběhnutí platby na náš účet. Platbu doporučujeme zaslat po přijetí automatického potvrzení objednávky. Za úhradu převodem předem neúčtujeme žádný příplatek, vaše banka však může účtovat poplatek za odeslání platby dle jejího platného sazebníku.
FIO Banka 2301842470/2010

Kartou online: ZDARMA

Bankovní převod: ZDARMA

Dobírka: 39 Kč