Vážení zákazníci, vzhledem k velké poptávce po naší službě může dojít k tomu, že proces vyřízení Vaší objednávky potrvá déle než je u nás obvykle zvykem. Přesto se budeme snažit abychom všechny objednávky vyexpedovali co nejrychleji.

Záruka spokojenosti

Nechte si od nás dovést nákup kvalitních potravin až k Vašim dveřím za výhodnou cenu včetně dovážky. Nejdůležitější je pro nás Vaše spokojenost, a proto dbáme na kvalitu, rychlost a snažíme se vyhovět každému požadavku. V případě, že se něco pokazí, či nebudete spokojeni s kvalitou potravin, nebo služby, neváhejte se na nás obrátit. Situaci s Vámi vyřešíme a nabídneme řešení, či kompenzaci.


Svědomitě dbáme na skladování zboží i jeho přepravu k Vám dle dodavatelských norem. Naše dopravní prostředky jsou technicky uzpůsobené tak, aby vyhověly skladovacím požadavkům každé potraviny, přičemž nákladní prostory jsou rozdělené na část s chlazenými, mraženými a suchými výrobky. Naši  kurýři jsou navíc odborně vyškolení k tomu, aby vám potraviny doručili v původní zachovalé kvalitě.
 

1) ČERSTVOST

Kvalita a čerstvost potravin a zeleniny je pro nás prioritou. Na každém výběru položek Vaši objednávky si dáváme záležet, proto od nás vždy obdržíte pouze ty nejčerstvější kousky. Všechny položky vždy skladujeme v optimálních teplotních a hygienických podmínkách.

2) DOPRAVA

Každý z našich kurýrů je profesionálně vyškolen tak, aby věděl, jak správně zacházet a uchovávat potraviny. Naše rozvozová auta jsou také speciálně upravena, aby byla schopna přepravovat potraviny v rozdělených částech pro přepravu potravin suchých, chlazených a mražených.

3) SORTIMENT

Vždy se snažíme nabídnout produkty ze všech kategorií. V našem sortimentu najdete více než 13.000 položek potravin, nápojů, potřeb pro domácí mazlíčky, nebo drogerie. Sortiment pravidelně zásobujeme a obměňujeme novinkami z trhu. Nabízíme pouze zboží té nejvyšší kvality a od vyhlášených výrobců.

4) VÝHODNÝ NÁKUP

S námi nakoupíte výhodně! Naše ceny neustále kontrolujeme, aby se Vám nákup u nás opravdu vyplatil! Ceny monitorujeme u všech našich konkurentů, abychom vám zajistili výhodný nákup. V případě, že se Vám nějaká z našich cen nebude zdát, dejte nám prosím obratem vědět. Cenu ověříme a dorovnáme.